Mowa jest srebrem, mruczenie złotem...

     

  DEVON REX'y ze Szmaragdowej Igły  mają wielkie, nisko osadzone uszy, oczy w kształcie migdałów, szeroką głowę, krótki nos, dobrze zaznaczony stop, mięciutkie futerko wybarwione wedle standardów, wysoką ogólną kondycję i skoczność. Natomiast towarzyskość, umiłowanie dla dzieci oraz emocjonalne ciepło to cechy rasowe. Które  pogłębiamy poprzez uwagę i miłość przekazywaną przez nas każdemu z kociąt osobno. Tego samego oczekujemy od przyszłych właścicieli.

 

Szmragdowa Igła, to hodowla rasy Devon rex
 
z Gorzowa Wielkopolskiego.
 
Hodowla powstała w 2006r.
 
 
 
 
 

 

 

 

Hodowla należy do  federacji:

 

 

 

- FPLPolska Federacja Felinologiczna „Felis Polonia”. 

 

 

(FPL) jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe). „Felis Polonia”.


Rodowody kotów wydawane przez FPL są opatrzone logo FIFe i honorowane przez wszystkie organizacje felinologiczne na całym świecie.

 FPL jest uznawane przez WCC (World Cat Congres), jest to najwyższa instancja w kocim świecie.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

            

HODOWLA JEST WOLNA OD CHORÓB:

  

FeLV ( białaczka kotów),

FIV ( wirus niedoboru immunologicznego kotów).

 

 

                               WYNIKI NEGATYWNE ! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

  Księga Gości

   

  Marta Jałowiecka

  Utwórz swoją wizytówkę

   

   

   

   


   

   

   

  Celem i pasją Szmaragdowej Igły jest hodowla kotów zdowych, odpowiednio socjalizowanych i prawidłowej budowy zgodnej ze wzorcem rasy.

   
  W Szmaragdowej Igle możesz spodziewać się Devonów o umaszczeniu Colour Point, oraz wielu innych wyjątkowo efektownych kolorach, w tym unikatowe LILIOWE i CYNMONOWE ubarwienie. Szmaragdowa Igła to jedna z niewielu hodowli w której rodzą się liliowe i cynamonowe kocięta .